O nás - prodej a výroba matrací.

cíle a filozofie

Naším krédem je „kvalita za rozumnou cenu“ díky tomu najdete v našem sortimentu širokou škálu kvalitních matrací a dalších produktů nejvyšší jakosti za velmi příznivé ceny. Vždy máme tento aspekt na mysli, když vybíráme nové produkty určené pro naše zákazníky.

Na základě myšleky firemní filozofie vyrábět a  prodávat jen potřebné  kvalitní produkty, která vychází z vašich potřeb a přání doplněna o individuální přístup  naší společnosti při výrobě u každého produktu tak aby splňoval ty nejvyšší možné nároky na kvalitu v poměru k ceně.

výroba

Vycházeli jsme z toho i při volbě našich výrobních partnerů. Zde jsme jednoznačně vsadili na několikaleté zkušenosti v oboru a výrobu svěřili polské společnosti INTER-S, která je jedním z výrobců našich značkových matrací. Díky Vám našim zákazníkům již dnes víme, že to bylo správné rozhodnutí.   
Nemůžete najít pro Vás vhodný model?  Právě Vám je určena naše nová exkluzivní služba - výroba "MATRACE NA ZAKÁZKU".

Hlavní výhodou této služby, že dostanete jen to co potřebujete navíc poradenství našeho specialisty je zcela zdarma. Specialisté podílející se na výrobě matrace, vám pomohou s výběrem vhodného základu a jednotlivých doplňujících vrstev s ohledem na zachování optimální polohy páteře z hlediska zdravtně ortopedického. Zakázková matrace je vždy originál sestavený z jednotlivých vrstev podle vašeho zadání schválený výrobním specialistou s důrazem na vaše potřeby a požadavky. Taková to matrace bude jen o zlomek ceny dražší než sériová výroba.  
 Nebo si můžete objednat Vámi vybranou matraci z katalogu u které vám nevyhovuje rozměr, tvar nebo snad složení a navrhnout si sami vlastní úpravu jednotlivých parametrů. Nabízíme nadrozměrné velikosti a různé tvary. Každý typ matrace z našeho sortimentu prezentovaný na našich stránkách Amatrace.cz může být vyroben přímo podle vašich parametrů.
Na výrobu matrací jsou používány pouze ekologicky šetrné materiály a je možná výroby i antibakteriálních a antialergických provedení matrací.    

Pokud se rozhodnete pro Matraci na zakázku vypočítáme přesnou cenu vaší objednávky a sdělíme termín výroby a dodání. Naše výrobky mají všechny potřebné vlastnosti matrace pro spaní u Matrace na zakázku navíc s ohledem na vaše požadavky a přání.

Zakoupením zdravotní ortopedické matrace si zajistíte nejen pohodlný spánek, ale i prevenci mnoha onemocnění bolesti zad a páteře.

Náš obchod Amatrace.cz vás obslouží každý den! Doručovací služby jsou samozřejmostí.

Naše společnost je zároveň autorizovaným distributorem polské firmy INTER-S.

Kde je větší část naší produkce značkových matrací vyráběna. 

Na obrázcích níže jsou uvedeny originální fotografie výrobních prostor výrobce s jeho souhlasem.

foto-078.jpg      foto-019.jpg

foto-057.jpg      foto-047.jpg

foto-035.jpg      foto-051.jpg

foto-074.jpg      foto-060.jpg